Wersje językowe
Płatność i dostawa

 

Formy płatności

 

  • PayU – wpłata należności za zamówienie za pośrednictwem systemu PayU
  • PayPal – wpłata należności za zamówienie za pośrednictwem systemu PayPal (+ 4% od wartości zamówionych towarów, system automatycznie dolicza tę wartość do kosztów wysyłki).

 

Formy wysyłki

 

  • firma kurierska

 

Zasady wysyłki roślin

 

Wysyłki realizowane są w okresie od 15 marca do 15 listopada w kolejności wpłat. Termin rozpoczęcia i zakończenia realizacji wysyłek może ulec zmianie jeśli niesprzyjające warunki pogodowe (mróz, śnieg, duże opady deszczowe) uniemożliwiają bezpieczne dostarczenie roślin do Klienta.

 

Rośliny starannie zabezpieczamy na czas transportu tak, by mogły dotrzeć do Klienta w dobrej kondycji.
Maksymalna łączna waga roślin o wysokości do 90 cm, jakie możemy zapakować do jednej dużej paczki wynosi 24 kg.Jeżeli waga zamówionych roślin przekroczy 24 kg konieczne będzie zapakowanie w dwie paczki lub więcej paczek.

 

Waga roślin podana jest w opisie produktu. System automatycznie sumuje wagę zamówionych roślin i na jej podstawie oblicza całkowity koszt wysyłki.

 

Koszty wysyłki

 

  • Dla przesyłek kurierskich realizowanych na obszarze Polski:

 

 - rośliny o wysokości do 90 cm

  

Waga  
koszt w zł
 
do 24 kg 28  
do 48 kg 56  
do 72 kg 84  
do 96 kg 112  
od 120 kg koszt ustalany indywidualnie

 

- rośliny o wysokości powyżej 90 cm - koszt wysyłki podstawowej (w tabeli powyżej) z dopłatą do przesyłki nietypowej 

 

  • Dla przesyłek kurierskich realizowanych na obszarze krajów UE koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od wagi paczki oraz strefy kraju do jakiego ma być ona dostarczona.

 

Czas realizacji

 

Na czas realizacji składa się czas:

 

  • potrzebny do skompletowania zamówienia – jeśli nie wszystkie rośliny są dostępne
  • oczekiwania na wpłatę – przy zamówieniach płatnych przelewem
  • potrzebny na bezpieczne zapakowanie roślin
  • dostarczenia paczki przez firmę kurierską

 

Średni czas realizacji to ok. 1-3 dni robocze. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia tego terminu do 14 dni roboczych w okresach wzmożonych zakupów i dużej ilości zamówień. Zapewniamy jednak, że dokładamy wszelkich starań, by czas oczekiwania na przesyłkę skrócić do minimum.

 

Ze względu na bezpieczeństwo roślin paczki wysyłane są w każdy poniedziałek, wtorek, środę i wyjątkowo również w czwartek , pod warunkiem, że nie są to dni świąteczne lub przedświąteczne. Paczki dostarczane są wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej, zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysyłki.

 

Ważne !! W formularzu zamówienia należy podać adres wysyłki, pod którym możliwe będzie bezproblemowe odebranie przesyłki od kuriera (może to być adres: domowy, miejsca pracy, kogoś z rodziny, czy zaprzyjaźnionego sąsiada) oraz numer telefonu kontaktowego dla kuriera.

Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Kupującego nieprawidłowych danych adresowych oraz kontaktowych. Nieprawidłowe dane mogą uniemożliwić realizację zamówienia. Dodatkowe koszty związane ze zmianą adresu dostawy (gdy zamówienie jest w trakcie dostawy) ponosi Kupujący.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl