Wersje językowe
O firmie

Szanowni Państwo,

 

Witamy serdecznie w świecie przepięknych, wyjątkowych i oryginalnych roślin.

Firma E-CLEMATISto profesjonalny, ogrodniczy sklep wysyłkowy, oferujący klientom największy wybór roślin: powojników, bylin, traw, krzewów, drzew i pnączy od najlepszych polskich producentów.
Początek firmie, która powstała w 2010 roku, dała nasza pasja do powojników. Miłość do roślin przerodziła się w chęć udostępnienia szerszej liczbie Pasjonatów niespotykanych i nieznanych, ale zarazem bardzo ciekawych odmian i gatunków pnączy, które, do tej pory dostępne były jedynie w ofercie handlowej dla firm. Zdajemy sobie sprawę, że niezwykle ciężko dostać wymarzony okaz w pobliskim centrum ogrodniczym czy sklepie w mniejszej miejscowości. Nasz asortyment dociera wszędzie tam gdzie Wy jesteście.
Cieszymy się także dużą popularnością wśród zagranicznych Klientów, których z roku na rok jest coraz więcej. Możemy się pochwalić, że nasze rośliny trafiały za granicę do:

Austrii, Bułgarii, Czech, Chorwacji, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Początkowo swą sprzedaż prowadziliśmy za pośrednictwem serwisu Allegro. Tam m.in. zdobywaliśmy doświadczenie w szybkiej obsłudze Klienta, bezpiecznym pakowaniu roślin do wysyłki. Piękne rośliny, solidnie przygotowane do wysyłki, rzetelna informacja, ekspresowa wysyłka sprawiły, że posypały się tysiące pozytywnych komentarzy, a co za tym idzie tysiące zadowolonych Klientów. W dalszym ciągu utrzymujemy wysoki standard obsługi Klienta.


W 2010 roku założyliśmy sklep internetowy, który spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Przy pomocy specjalistów cały czas pracujemy nad jego funkcjonalnością. Firma rozwija się bardzo prężnie i dynamicznie, co roku poszerzając swój asortyment o nowe gatunki i odmiany roślin.

W 2011 roku wprowadziliśmy do sklepu wszystkie dostępne w ofercie handlowej rośliny ze szkółki Clematis Źródło Dobrych Pnączy z Pruszkowa.

W 2012 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowe działy: DRZEWA, KRZEWY, BYLINY, TRAWY.

Współpracujemy z renomowanymi polskimi szkółkami zrzeszonymi w Związku Szkółkarzy Polskich:

  • Clematis Źródło Dobrych Pnączy z Pruszkowa - najlepszą w Polsce i docenianą na świecie szkółką wyspecjalizowaną w produkcji powojników i pnączy.

  • Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych J.B. Szmit – oferującą ponad 1500 gatunków i odmian różnych drzew, krzewów ozdobnych iglastych i liściastych,

  • Szkółką Byliny w pojemnikach J.J. Marcinkowscy – szkółką z wieloletnią tradycją, oferującą sprawdzone w naszych warunkach klimatycznych byliny.

  • Szkółką Bylin 'Ogrody o Zielonych Progach' - szkółką, która posiada szeroki asortyment i co roku wprowadza na polski rynek wiele nowości.

Co roku poszerzamy naszą ofertę o nowe gatunki i odmiany. Obecnie posiadamy w ofercie ponad 1200 roślin. Dbamy o jakość naszego asortymentu. Staramy się by do Państwa trafiał towar wyłącznie najwyższej jakości, staranne wyselekcjonowany. W trakcie sezonu wysyłkowego niemal codziennie przywozimy rośliny bezpośrednio od producentów (powojniki, pnącza, byliny), dlatego do Państwa trafia „świeży” towar. Sprowadzamy też rośliny na specjalne zamówienia. W ofercie znajdują się rarytasy i rośliny kolekcjonerskie, rzadko spotykane czy unikatowe odmiany. Większość z nich występuje w limitowanej ilości.

Bogaty asortyment, staranność w obsłudze Klienta i towar najwyższej jakości procentują. Z roku na rok powiększa się liczba zadowolonych Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Ponadto nasz sklep rekomendują najlepsze polskie szkółki.

wystawaW roku 2014 zostaliśmy docenieni i dostrzeżeni jako profesjonalny ogrodniczy sklep internetowy przez Agencję Promocji Zieleni. Zaproponowano nam prezentację na XXII Wystawie Zieleń to Życie w Warszawie. Podczas seminarium „Wiedza dla Producentów”, które odbyło się 28.08.2014, zaprezentowaliśmy specyfikę internetowego sklepu ogrodniczego na własnym przykładzie.

Ponadto w dwumiesięczniku „Szkółkarstwo” nr 6/2014 ukazał się artykuł pt. „Sprzedaż roślin przez Internet” naszego autorstwa.

Zaufanie jakim nas obdarzyli Klienci i Producenci zobowiązuje, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem naszego sklepu.

Mamy nadzieję, że szeroki asortyment i wysoka jakość roślin zachęci Państwa do zakupów.

 

Mgr inż. Anna Rafaląt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl