Wersje językowe
Oferowane rośliny
       W naszym sklepie oferujemy materiał roślinny starannie dobrany, który spełnia wysokie wymagania naszych Klientów. Rośliny to duże, kilkuletnie, dorodne okazy z bardzo dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym, co gwarantuje przyjęcie się roślin po posadzeniu do gruntu.
 
Clematis Clematis roslina

W przypadku powojników i pnączy wszystkie rośliny zaopatrzone są w wodoodporne etykiety z nazwą rośliny jej wymaganiami, instrukcją sadzenia. W większości są to rośliny 2-3 letnie, w pojemnikach 2 lirowych, podpięte do podpory bambusowej wysokości 70-90cm.Niektóre odmiany np. powojniki bylinowe czy włoskie (Viticella) mogą być nisko przycięte w trakcie sezonu wegetacyjnego.
Dokładna charakterystyka rośliny podana jest przy każdej odmianie w tabeli zbiorczej. Dodatkowo producent-szkółka Clematis Źródło Dobrych Pnączy z Pruszkowa, przygotował ulotki informacyjne o powojnikach, pnączach, które dołączamy do pakowanych roślin.
Dzięki naszej współpracy zapewniamy Państwu dostęp do ponad 280 gatunków i odmian powojników - clematis we wszystkich możliwych kolorach oraz ponad 120 gatunków i odmian innych pnączy ogrodowych. Odmiany, które Państwu proponujemy zdobywają liczne medale i wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych wystawach.

Współpracujemy ze Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych Joanna i Bronisław Szmit z Pęchcina. Dzięki temu zapewniamy Państwu dostęp do wszystkich oferowanych przez tę szkółkę roślin ozdobnych. Szkółka jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich od początku istnienia tej organizacji. W jej ofercie znajduje się ponad 1500 gatunków i odmian roślin, które będziemy mogli Państwu zaoferować. Miło nam poinformować, że jesteśmy jedynym internetowym sklepem ogrodniczym, który realizuje zamówienia na większość roślin z oferty tej szkółki. Mamy nadzieję, że bardzo bogata oferta przyciągnie do nas nowych Klientów a dla Stałych Klientów będzie cennym dodatkiem.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć interesujących bylin, dlatego też podjęliśmy współpracę z 
- Szkółką Bylin Państwa J.J. Marcinkowskich, którzy są członkami Związku Szkółkarzy Polskich. W ofercie szkółki znajduje się wiele cennych pozycji roślinnych, których nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie.

Zachwyceni ogromną różnorodnością odmian i gatunków mamy nadzieję, że przyjemnie będziecie Państwo spędzać czas w naszym sklepie, tym bardziej, że z chęcią służymy fachową poradą. Kupując w naszym sklepie dostajecie Państwo nie tylko bardzo dobrej jakości sadzonki, ale także wsparcie w zakresie sadzenia, uprawy, nawożenia, cięcia czy zastosowania tych pięknych roślin.

Swoje doświadczenie teoretyczne jak i praktyczne zdobywaliśmy na prestiżowej warszawskiej uczelni SGGW na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu oraz we współpracy ze specjalistami w zakresie uprawy roślin.
Zakupy u nas to nie tylko gwarancja otrzymania najwyższej jakości roślin, ale również gwarancja bezpiecznych zakupów potwierdzona certyfikatem przez niezależną instytucję o ugruntowanym autorytecie i pozycji na rynku.

Decydując się na zakupy w E-CLEMATIS otrzymujesz rośliny najlepszej jakości od najlepszych polskich producentów zrzeszonych w Związku  Szkółkarzy Polskich.

To my spełniamy Wasze marzenia o pięknych ogrodach.

Mgr inż. Anna Rafaląt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl