Bestsellery
Clematis Taiga
Clematis Taiga
29,80 zł
szt.
Clematis Princess Red - pachnący
Clematis Princess Red - pachnący
29,80 zł
szt.
Clematis Thyrislund
Clematis Thyrislund
22,90 zł
szt.
Clematis Little Mermaid
Clematis Little Mermaid
22,90 zł
szt.
Lespedeza - lespedeza
Lespedeza - lespedeza
35,00 zł
szt.
Clematis Fay
Clematis Fay
29,00 zł
szt.
Clematis Crispa Angel
Clematis Crispa Angel
29,80 zł
szt.
Clematis Sophie
Clematis Sophie
29,80 zł
szt.
Clematis Hakuookan
Clematis Hakuookan
22,90 zł
szt.
Oferowane rośliny
       W naszym sklepie oferujemy materiał roślinny starannie dobrany, który spełnia wysokie wymagania naszych Klientów. Rośliny to duże, kilkuletnie, dorodne okazy z bardzo dobrze rozwiniętym systemem korzeniowym, co gwarantuje przyjęcie się roślin po posadzeniu do gruntu.
 
Clematis Clematis roslina

W przypadku powojników i pnączy wszystkie rośliny zaopatrzone są w wodoodporne etykiety z nazwą rośliny jej wymaganiami, instrukcją sadzenia. W większości są to rośliny 2-3 letnie, w pojemnikach 2 lirowych, podpięte do podpory bambusowej wysokości 70-90cm.Niektóre odmiany np. powojniki bylinowe czy włoskie (Viticella) mogą być nisko przycięte w trakcie sezonu wegetacyjnego.
Dokładna charakterystyka rośliny podana jest przy każdej odmianie w tabeli zbiorczej. Dodatkowo producent-szkółka Clematis Źródło Dobrych Pnączy z Pruszkowa, przygotował ulotki informacyjne o powojnikach, pnączach, które dołączamy do pakowanych roślin.
Dzięki naszej współpracy zapewniamy Państwu dostęp do ponad 280 gatunków i odmian powojników - clematis we wszystkich możliwych kolorach oraz ponad 120 gatunków i odmian innych pnączy ogrodowych. Odmiany, które Państwu proponujemy zdobywają liczne medale i wyróżnienia na międzynarodowych i krajowych wystawach.

Współpracujemy ze Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych Joanna i Bronisław Szmit z Pęchcina. Dzięki temu zapewniamy Państwu dostęp do wszystkich oferowanych przez tę szkółkę roślin ozdobnych. Szkółka jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich od początku istnienia tej organizacji. W jej ofercie znajduje się ponad 1500 gatunków i odmian roślin, które będziemy mogli Państwu zaoferować. Miło nam poinformować, że jesteśmy jedynym internetowym sklepem ogrodniczym, który realizuje zamówienia na większość roślin z oferty tej szkółki. Mamy nadzieję, że bardzo bogata oferta przyciągnie do nas nowych Klientów a dla Stałych Klientów będzie cennym dodatkiem.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć interesujących bylin, dlatego też podjęliśmy współpracę z 
- Szkółką Bylin Państwa J.J. Marcinkowskich, którzy są członkami Związku Szkółkarzy Polskich. W ofercie szkółki znajduje się wiele cennych pozycji roślinnych, których nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie.

Zachwyceni ogromną różnorodnością odmian i gatunków mamy nadzieję, że przyjemnie będziecie Państwo spędzać czas w naszym sklepie, tym bardziej, że z chęcią służymy fachową poradą. Kupując w naszym sklepie dostajecie Państwo nie tylko bardzo dobrej jakości sadzonki, ale także wsparcie w zakresie sadzenia, uprawy, nawożenia, cięcia czy zastosowania tych pięknych roślin.

Swoje doświadczenie teoretyczne jak i praktyczne zdobywaliśmy na prestiżowej warszawskiej uczelni SGGW na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu oraz we współpracy ze specjalistami w zakresie uprawy roślin.
Zakupy u nas to nie tylko gwarancja otrzymania najwyższej jakości roślin, ale również gwarancja bezpiecznych zakupów potwierdzona certyfikatem przez niezależną instytucję o ugruntowanym autorytecie i pozycji na rynku.

Decydując się na zakupy w E-CLEMATIS otrzymujesz rośliny najlepszej jakości od najlepszych polskich producentów zrzeszonych w Związku  Szkółkarzy Polskich.

To my spełniamy Wasze marzenia o pięknych ogrodach.

Mgr inż. Anna Rafaląt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl