Przejdź do głównej treści

Wysyłka do krajów UE

Powojniki bylinowe -10%

Język:
polski
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Twój koszyk jest pusty

Kategorie bloga

Kategorie bloga

Komentarze o nas

Opinie o sklepie internetowym E-Clematis.com


1. Opinie naszych Klientów pozostawione pod wpisem W jaki sposób zabezpieczyć otrzymane rośliny przed przymrozkami?
E

Ewa

Piękne, kwitnace rośliny ze starannością zabezpieczone na czas transportu. Aż miło otwiera się taka przesyłkę.

L

Lidia

Polecam, rośliny przepiękne

B

Barbara Rutkowska

Otrzymałam 16.06.26r tempo dostawy expresowe,, powijniki bardzo dobrze zapakowane , w stanie idealnym i z kwiatkami stoją dzisiaj na tarasie. Polecam dostawcę , jeżeli kupuję powojniki to właśnie w e-clematis., pozdrawiam ❤️

O

Orczykkrystyna@gmail.com

Dzisiaj otrzymałam sadzonki alstroemeri 4szt. Super zapakowane, polecam na 100%

P

Paulina

Śliczne duże sadzonki, bardzo dobrze zabezpieczone do transportu. Bardzo polecam! Napewno jeszcze zamówię.

A

Anna

Piękne clematis.Dobrze zapakowane.Sadzonki duże.

L

lidia Dembowska

piekne sadzonki,bardzo dobrze zapakowane,polecam innym ten sklep.Dziękuję

J

Jolanta

Powojniki piękne, dotarły w bardzo dobrym stanie. Polecam.

A

Anna

Clematisy dotarli wczoraj w idealnym stanie .Bardzo dziękuję i polecam .

D

Damian

Clematisy ładnie się prezentują, już z pąkami kwiatowymi, polecam;)

A

Alicja

Kwiatki dotarły wczoraj. Są w bardzo dobrym stanie. Polecam!!!

W

walang42@gmail.com

Otrzymałem zdrową silą sadzonkę o parametrach zgodnych z zamówieniem.Opakowanie profesjonalne.Polecam. Waldemar z Bytowa

E

Ewa

Clematisy otrzymałam dziś,wszystkie całe i zdrowe,zaraz idę sadzić.Niektóre już kwitną.Serdecznie dziękuję.

A

alapietka@op.pl

Rośliny dotarły wczoraj bardzo dobrze zabezpieczone i wczoraj zostały posadzone do gruntu. Zobaczymy jak będą rosły.

G

Grażyna Kościelny

Polecam!!! Sadzonki są zawsze w bardzo dobrym stanie, okazałe i bardzo dobrze zabezpieczone.

A

Agata

Właśnie otrzymałam swoje zamówienie. Rosliny zabezpieczone profesjonalnie do transportu, podlane. Dotarły w idealnym stanie. Dziękuję.

I

Ilona

Piękne i zdrowe sadzonki, dobrze zabezpieczone. Polecam

M

Marzena

Rośliny dotarły w idealnym stanie. Piękne sadzonki - dziękuję.

E

ewula1960

Wsxystko dotarło w idealnym stanie.

A

Andrzej

Sadzonki super zapakowane i zabezpieczone no i p[iękne (za to ocena na 5). Czekam aż skończą się przymrozki ................ i jak potem będą rosły w ziemi.

B

Beata

Witam miłośników przyrody. Sadzonka rzeczywiście wspaniała. Jest już w donicy w towarzystwie poprzedniej , mam nadzieję, że nie zdominuje mojej obecnej i będzie im w towarzystwie raźniej. Dziękuję za moc pracy w wyhodowanie ,,mojego,, klematisa. Obiecuję równie dobrze się nim opiekować.

M

Magdalena

Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem clematisów to polecam tą stronę. Sadzonki piękne, duże z pąkami kwiatowymi , rozbudowanym systemem korzeniowym i co najmniej trzema pędami. Jeszcze raz polecam.

J

Jagoda

Zamówiłam pięć różnych clematisów, wszystkie przyszły w idealnym stanie.

A

Anna

Wiciokrzew dotarł w idealnym stanie, wszystkie sadzonki wysokie, ładnie wyhodować. Polecam!

J

Joanna

Sadzonki clematisów i hortensji pnącej w bardzo dobrej kondycji. Na clematisach rozwinięte już małe listki, sadzonki mają około 50 cm. Hortensje mają po kilka zdrowych, grubych pędów z zielonymi pączkami. Clematis nylonowy przycięty krótko , jeszcze w uśpieniu. Całość przesyłki dobrze zabezpieczona, dotarła w bardzo dobrym stanie. Polecam!!!

2. Post i komentarze o sposobie pakowania w naszym sklepie, opublikowany na naszym profilu FB 27.03.2023, dostępny tu.*

*Powyżej wymienione opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali naszych produktów lub ich nabyli. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili w naszym sklepie. Są to komentarze pozostawione pod naszymi postami na platformie społecznościowej www.facebook.com

Komentarze do wpisu (5)

Napisz komentarz
K

Katarzyna Pankowska

Zachęcona pozytywnymi opiniami internautów, w ogóle pierwszy raz postanowiłam kupić kwiaty drogą internetową. I powiem tak - jestem bardzo zadowolona z jakości zamówionych powojników oraz ich zabezpieczenia podczas podróży. Od czasu dostawy, jestem Waszą stałą klientką. A ci, którzy zastanawiają się czy warto zakupić rośliny z tej strony, powiem krótko - nie zastanawiajcie się, na pewno warto :) Pozdrawiam cały zespół :)

L

Lucyna Kot

Dziękuję bardzo za szybką dostawę, roślinki zdrowe, pięknie zapakowane., już posadzone Julka i Lusurstern już zakwitły , a pozostałe trzy na dniach. W następnym roku zamawiam kolejne . Polecam e - clemantis. Jesteście najlepsi

L

Linka Izabela

Zamówiłam clematis, jaśmin Stefana i tuwałę japońska. Jestem pod wielkim wrażeniem. Pięknie zapakowane bezpiecznie dotarły. A same sadzonki. Cóż mam napisać..........?!?!? Po prostu piękne,zdrowe i duże. Każda ok.50 cm. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

A

Anita Girgielewicz

Erysynium , piękne w pąkach , przyszło w idealnym stanie paczki . Pozdrawiam cały zespół E-Clematis .

E

Ewa z Częstochowy

Sklep zrobił mi niespodziankę i zamówione rośliny (powojniki, hortensje, mini kiwi i borówki amerykańskie) przysłał tuż przed Dniem Kobiet. Jest to już moje kolejne zamówienie w tym sklepie i mogę go szczerze polecić. Firma solidna, dobrze zabezpiecza rośliny do wysyłki, są dobrze nawodnione ii odpowiednio zapakowane/ Polecam