Opinie o sklepie internetowym E-Clematis.com
Piękne, kwitnace rośliny ze starannością zabezpieczone na czas transportu. Aż miło otwiera się taka przesyłkę.
Polecam, rośliny przepiękne
Otrzymałam 16.06.26r tempo dostawy expresowe,, powijniki bardzo dobrze zapakowane , w stanie idealnym i z kwiatkami stoją dzisiaj na tarasie. Polecam dostawcę , jeżeli kupuję powojniki to właśnie w e-clematis., pozdrawiam ❤️
Dzisiaj otrzymałam sadzonki alstroemeri 4szt. Super zapakowane, polecam na 100%
Śliczne duże sadzonki, bardzo dobrze zabezpieczone do transportu. Bardzo polecam! Napewno jeszcze zamówię.
Piękne clematis.Dobrze zapakowane.Sadzonki duże.
piekne sadzonki,bardzo dobrze zapakowane,polecam innym ten sklep.Dziękuję
Powojniki piękne, dotarły w bardzo dobrym stanie. Polecam.
Clematisy dotarli wczoraj w idealnym stanie .Bardzo dziękuję i polecam .
Clematisy ładnie się prezentują, już z pąkami kwiatowymi, polecam;)
Kwiatki dotarły wczoraj. Są w bardzo dobrym stanie. Polecam!!!
Otrzymałem zdrową silą sadzonkę o parametrach zgodnych z zamówieniem.Opakowanie profesjonalne.Polecam. Waldemar z Bytowa
Clematisy otrzymałam dziś,wszystkie całe i zdrowe,zaraz idę sadzić.Niektóre już kwitną.Serdecznie dziękuję.
Rośliny dotarły wczoraj bardzo dobrze zabezpieczone i wczoraj zostały posadzone do gruntu. Zobaczymy jak będą rosły.
Polecam!!! Sadzonki są zawsze w bardzo dobrym stanie, okazałe i bardzo dobrze zabezpieczone.
Właśnie otrzymałam swoje zamówienie. Rosliny zabezpieczone profesjonalnie do transportu, podlane. Dotarły w idealnym stanie. Dziękuję.
Piękne i zdrowe sadzonki, dobrze zabezpieczone. Polecam
Rośliny dotarły w idealnym stanie. Piękne sadzonki - dziękuję.
Wsxystko dotarło w idealnym stanie.
Sadzonki super zapakowane i zabezpieczone no i p[iękne (za to ocena na 5). Czekam aż skończą się przymrozki ................ i jak potem będą rosły w ziemi.
Witam miłośników przyrody. Sadzonka rzeczywiście wspaniała. Jest już w donicy w towarzystwie poprzedniej , mam nadzieję, że nie zdominuje mojej obecnej i będzie im w towarzystwie raźniej. Dziękuję za moc pracy w wyhodowanie ,,mojego,, klematisa. Obiecuję równie dobrze się nim opiekować.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem clematisów to polecam tą stronę. Sadzonki piękne, duże z pąkami kwiatowymi , rozbudowanym systemem korzeniowym i co najmniej trzema pędami. Jeszcze raz polecam.
Zamówiłam pięć różnych clematisów, wszystkie przyszły w idealnym stanie.
Wiciokrzew dotarł w idealnym stanie, wszystkie sadzonki wysokie, ładnie wyhodować. Polecam!
Sadzonki clematisów i hortensji pnącej w bardzo dobrej kondycji. Na clematisach rozwinięte już małe listki, sadzonki mają około 50 cm. Hortensje mają po kilka zdrowych, grubych pędów z zielonymi pączkami. Clematis nylonowy przycięty krótko , jeszcze w uśpieniu. Całość przesyłki dobrze zabezpieczona, dotarła w bardzo dobrym stanie. Polecam!!!
2. Post i komentarze o sposobie pakowania w naszym sklepie, opublikowany na naszym profilu FB 27.03.2023, dostępny tu.*
*Powyżej wymienione opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali naszych produktów lub ich nabyli. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od Klientów, którzy kupili w naszym sklepie. Są to komentarze pozostawione pod naszymi postami na platformie społecznościowej www.facebook.com






